DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

WEB DEVELOPMENT

Co je to Web Development?

www

Jedná se o služby spojené s vývojem aplikací pro internetovou a intranetovou síť. Základem mohou být firemní webové stránky.

Potřebuji služby v oblasti Web Developmentu?

  • Potřebujete efektivněji prodávat vaše výrobky a nabízet poskytované služby?
  • Potřebujete minimalizovat náklady na marketingovou a firemní propagaci?
  • Potřebujete lépe analyzovat trh a získat více informací o cílové skupině pro výrobky a služby vaší firmy?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, budou pro vás služby a řešení Studia Destiny z oblasti Web Developmentu zásadním přínosem.

Modulární způsob řešení

Modulární způsob řešení

Při tvorbě řešení přesně na míru dle předem daných specifik se ne vždy zadavateli podaří, zcela stanovit kompletní funkcionalitu finální aplikace. Studio Destiny v tomto případě vychází vstříc klientům a výsledný dodaný produkt je vždy modulární právě pro potřeby rozšíření funkcionality, která nemohla být specifikována při prvotním zadání projektu.

Aplikace splňují bezpečnostní požadavky

verisign

Aplikace vytvořené ve Studiu Destiny jsou často využívány pro práci s citlivými daty (osobní údaje, obchodní informace apod.). Při tvorbě aplikací vždy klademe důraz na maximální zabezpečení dat a informací. Na základě důkladné analýzy vytvoříme řešení přesně dle potřeb klienta. Vytváříme aplikace s 128-bit RSA technologií šifrované komunikace díky světově uznávaným bezpečnostním certifikátům. Tyto řešení jsou používané například pro eBanking.

Technická podpora

24/7 Support

Všechny projekty zůstávají i po předání pod technickým dohledem Studia Destiny, které zajišťuje jejich bezproblémovou funkčnost a v případě potřeb lze i smluvně garantovat technickou podporu 24/7 se servisním zásahem nejpozději do 2h od nahlášení servisního požadavku.

Vytvoříme vám webové stránky a nejen to...

Potřebujete vytvořit firemní internetovou prezentaci v podobě webových stránek? Rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Máte již zpracované statické webové stránky a nyní potřebujete rozšířit jejich funkcionalitu?

Nabízíme vám řešení aplikací i pro hotové webové stránky.

Přehledné
a snadné ovládání

Aplikace, které dodává klientům Studio Destiny vždy splňují nároky na snadnou ovladatelnost, rychlost a přehledné zobrazení informací. Uživatelské prostředí je vždy navrženo tak, aby jednotlivé kroky při práci s aplikací byly naprosto intuitivní a ovládání všech funkcí aplikace nevyžadovalo hlubší znalosti v ovládání PC.

Reklamní bannery

Potřebujete zviditelnit váš produkt nebo nabízenou službu? Vytvoříme vám propagační animované bannery (technologie GIF i FLASH), pro umístění na internetu jako podporu vaší reklamní kampaně. V praxi správně umístěné bannery aktivně zvyšují efektivitu prodeje nabízených produktů a služeb.

Přidaná hodnota ve formě grafického zpracování

Aplikace Studia Destiny splňují nejen požadavky na funkční technické zpracování, ale také na zpracovaní grafické.

Vzhled aplikací je vždy vytvořen v návaznosti na váš stávající firemním image. V případě, že vaše firma zatím nemá přesně definovanou grafickou podobu pro propagaci, ani toto pro Studio Destiny není překážkou.

Přečtěte si více v sekci
interní odkazDESIGN A GRAFIKA.

ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.