DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

Co je u nás nového?

12.května 2009

J.LINDEBERG zvolil DESTINY

Studio DESTINY bylo zvoleno jako hlavní dodavatel reklamních a marketingových služeb pro zastoupení značky J.LINDEBERG pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost J.LINDEBERG byla založena v roce 1996 v New Yorku a Stockholmu, dnes nabízí svoji lifestylovou módu ve čtyřech základních kolekcích ve více než 25 zemích světa.
Pan Michal Abrahám, jednatel společnosti Golf&Gold s.r.o. která značku zastupuje, komentoval budoucí spolupráci se Studiem DESTINY slovy:

„Se Studiem DESTINY máme velmi dobré zkušenosti již
z dlouholeté spolupráce v souvislosti s japonskou značkou www.orgamet.czHONMA, kterou také zastupujeme. Práce Studia byla
velmi kladně hodnocena přímo japonským vedením, které navštívilo realizovanou expozici HONMA na výstavě Golf Show. Reklamního partnera pro značku J.LINDEBERG
jsme tedy nemuseli dlouho vybírat. Jsme si jisti, že DESTINY odvede stejně dobrou práci u značky J.LINDEBERG, jako odvádí u značky HONMA.“

 

J.LINDEBERG

První obchod J.LINDEBERG bude otevřený v následujících dnech v prostorách Vinohradského Pavilonu v Praze 2.

5.února 2008

Webová prezentace ORGAMET

Společnost ORGAMET CZ s.r.o.ORGAMET CZ s.r.o. vstoupila na trh v roce 2007 jako společnost zajišťující poradenské a školící služby, organizační, realizační a metodické zajištění zadávání veřejných zakázek.

Studio DESTINY pro tuto společnost zhotovilo webovou prezentaci a částečně i nový Corporate Identity. Výsledná podoba prezentace je velmi decentní a nevtíravý design podtrhuje důležitost textových informací.
 

Webová prezentace ORGAMET

Webová prezentace ORGAMET

Otevřít webovou prezentaci: www.orgamet.czwww.orgamet.cz

1.ledna 2008

LIVIZ Golden Moscow párty

LIVIZ

Dne 28.12.2007 proběhla ve Špindlerově Mlýně, ve známém klubu Silver RockSilver Rock, LIVIZ - Golden Moscow párty, na které se Studio DESTINY aktivně podílelo. Značka LIVIZ je klientem Studia DESTINY již od vstupu značky na evropský trh s lihovinami.

Párty propagovala výrobky LIVIZLIVIZ, špičkové ruské vodky Diplomat a Golden Moscow a byla koncipována v netradičním ruském stylu.

Připravili jsme vše potřebné k propagaci značky LIVIZ (video prezentaci, tištěné materiály, podporu na internetu, fotodokumentaci akce a následnou prezentaci na webu)

Příjemným zpestřením večera byl vynikající koncert Matěje Rupperta ze skupiny Monkey BusinessMonkey Business, ale také spousta hezkých tváří českých celebrit, například Jana DoležalováJany Doležalové (Miss ČR), nebo Markéta DivišováMarkéty Divišové (úspěšná modelka a Vicemiss)

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde: LIVIZwww.liviz.cz/party.html.
Pro vstup použijte heslo: ROCK

1.října 2007

Snižujeme ceny a rozšiřujeme sortiment velkoobchodu reklamním materiálem

VELKOOBCHOD reklamní materiál

Reagujeme na poptávku našich odběratelů a rozšířili jsme sortiment nabídky velkoobchodu reklamním materiálem. Vybrané položky jsme nově zlevnili.

Pro snadný přístup rovnou do sekce velkoobchodu můžete využít adresy Velkoobchod reklamní materiálwww.reklamnimaterial.cz

Těšíme se tedy na Vaše objednávky.

2.července 2007

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení na kompletní image zastoupení společnosti LIVIZ pro EU

LIVIZ

Společnost LIVIZSpolečnost LIVIZ je výrobce kvalitní ruské vodky již od roku 1897.

Studio DESTINY bylo vybráno pro zhotovení kompletního vzhledu prezentace této značky pro země Evropské Unie.

Projekt spočívá ve vyhotovení tištěných propagačních materiálů, kompletní webové prezentace a marketingové podpoře prodeje.

LIVIZ

Značka LIVIZ je na domácím trhu velmi úspěšná a pevně věříme, že aktivně přispějeme k získání dobré pozice klienta i na trhu EU.

17.května 2007

Pro maximální přesnost realizace projektů
jsme se vybavili laserovými měřidly firmy BOSCH


Laserová měřidla firmy BOSCH

Kvalita odvedené práce je pro nás zavazující. Proto neustále hledáme způsoby, jak zlepšit provedení našich zakázek. Dalším krokem ke zlepšení bylo pořízení profesionálních laserových měřidel od společnosti BOSCHBOSCH.

Díky těmto měřidlům jsme dosáhli nejenom přesnější práce, ale také jsme usnadnili realizaci, což v důsledku znaemá rychlejší dokončení projektu a snížení potřebných nákladů.

Zařízení se již několikrát osvědčilo a důkazem je toho například projekt, realizovaný pro společnost Fujitrans (Europe) B.V.

Více informací o zmíněném projektu naleznete zde: Fujitrans (Europe) B.V.Reference Fujitrans (Europe) B.V.

28.dubna 2007

Švýcarská společnost RUAG, zvolila Studio DESTINY pro kompletní realizaci expozice v rámci výstavy IDET 2007

Expozice RUAG - IDET 2007

Po předešlých projektech, které Studio DESTINY pro švýcarskou společnost RUAGRUAG úspěšně zajistilo, jsme byli vybráni pro realizaci expozice na klíč, v rámci výstavy IDET 2007, kde bude společnost RUAG prezentovat své technologie.

Projekt v sobě zahrnuje nejen stavbu expozice, ale také vytvoření kompletních propagačních materiálů, oslovení potencionálních partnerů, zaslání pozvánek a v neposlední řadě též video-prezentaci, která bude po dobu výstavy promítána na plazmových obrazovkách uvnitř expozice.

Informace o realizaci tohoto projektu naleznete v sekci Referenční projektyReferenční projekty,
zde na našich stránkách.

Více o výstavě IDET 2007 naleznete zde: IDET 2007http://www.bvv.cz/idet

16.února 2007

Chystáme nové vydání prestižního časopisu
Golf Park Club Magazine - Jaro 2007.

Golf Park Club Magazine

Využijte možnosti inzerovat v Golf Park Club Magazinu a oslovte jedinečnou cílovou skupinu v podobě členů luxusního golfového resortu a nejen je.

Magazín není klasickým komerčním časopisem a díky tomu jsou ceny inzerce velmi příznivé. Jarní vydání vyjde v nákladu 2500 kusů a bude zdarma distribuován na Golfovém hřišti Golf Park PlzeňGolf Park Plzeň a také je dostane každý člen plzeňského golfového klubu a partneři zmíněného hřiště. Z pravidelných inzerentu jmenujme společnosti SONYSONY, AudiAudi, Pilsner UrquellPilsner Urquell, mDušákOmega, ŠKODA HOLDING a.s. Škoda, ChervoChervo a další. Předešlá vydání Magazínu slavila nejeden úspěch a zaujala porotu i na mezinárodní soutěži LivCom ve Španělsku, kde byla součástí prezentace města Plzně.

Pro více informací o možnostech inzerce volejte na telefonní číslo +420 775 21 21 80 (p. Štembera)

Termín uzávěrky dodání podkladů inzerce do Jarního vydání je 25.3.2007.

Více informací o Magazinu a též náhledy předchozích vydání Golf Park Magazinu naleznete zde: Reference Golf Park Club Magazinehttp://www.destiny.cz/reference_gpcm.html

19.ledna 2007

Nakupujte reklamní materiál u Studia DESTINY!

VELKOOBCHOD reklamní materiál

V pátek, dne 19.ledna 2007 jsme zveřejnili nabídku našich velkoobchodních služeb v oblasti reklamního materiálu také na našich stránkách. Nabídka se bude neustále aktualizovat a rozšiřovat v návaznosti na poptávku odběratelů.

Pro snadný přístup rovnou do sekce velkoobchodu můžete využít adresy Velkoobchod reklamní materiálwww.reklamnimaterial.cz

Dalším krokem bude vytvoření aplikace na on-line nakupování materiálu přímo na našich stránkách, bez nutnosti telefonických nebo mailových objednávek. V souvislosti s tím, bude zaveden také systém zvýhodnění stálých odběratelů a množstevních slev.

Těšíme se tedy na Vaše objednávky a přejeme našim odběratelům mnoho úspěšně realizovaných projektů s reklamním materiálem od Studia DESTINY.

28.listopadu 2006

Design Studia DESTINY je úspěšný i v zahraničí

Grafický design, který jsme vytvořili pro Fond Pojištění VkladůFond Pojištění Vkladů, je velmi dobře hodnocen i v zahraničí.

Po distribuci Výroční zpráva 2005Výroční zprávy 2005, kterou jsme v nedávné době graficky a tiskově zpracovali, obdržel pan Ing. Josef Tauber, předseda Správní rady Fondu Pojištění Vkladů, pochvalný dopis, ve kterém velmi kladně hodnotí úroveň zpracování a grafického designu přímo Jean Pierre Sabourin, Chief Executive Officier Korporace pojištění vkladů Malajsie
(PIDM - Perbadanan Insurans Deposit MalaysiaPIDM - Perbadanan Insurans Deposit Malaysia)

Citace z dopisu: "Dovolte mi gratulovat Fondu Pojištění Vkladů k excelentnímu zpracování Výroční zprávy 2005. Je vskutku velmi dobře strukturovaná a informativní."

Jsme velmi potěšeni tímto úspěchem a věříme, že i v budoucnu budou klienti Studia Destiny často slýchat pozitivní hodnocení na kvalitu jejich propagace, zpracované naším Studiem.

5.listopadu 2006

Studio DESTINY rozšířilo pracovní tým

Realizační tým pražské pobočky Studia DESTINY je bohatší o nového kolegu. Je jím Jaroslav Beran, který nastoupil dne 1. listopadu na post manažera webových projektů. Jeho bohaté zkušenosti v oboru Web DevelopmentWeb Developmentu a osobitý přístup k problematice přispěje k úspěšné realizaci nejednoho projektu.

Náš nový kolega je Vám k dispozici na těchto kontaktech:

Jaroslav Beran - manažer webových projektů

Jaroslav Beran

e-mail:beran@destiny.cz
mobil: +420 739 633 069

Skype kontakt jaroslav.beran.destiny

2.října 2006

Výroční zpráva pro Fond Pojištění Vkladů

Studio Destiny vytvořilo Výroční zprávu pro Fond Pojištění VkladůFond Pojištění Vkladů za rok 2005.

Poprvé za existenci Fondu zvolilo vedení netradiční způsob zpracovaní Výroční zprávy, která tentokrát nebyla v klasické tištěné podobě, ale v podobě elektronické na CD ROM médiu, včetně originálního obalu.

Výroční zpráva 2005 Fond Pojištění Vkladů

Více informací o tomto projektu naleznete v sekci reference Reference Font Pojištění VkladůFond Pojištění Vkladů, na stránkách Studia Destiny.

30.srpna 2006

Golfová škola Petra Mrůzka

Studio Destiny bylo zvoleno jako dodavatel designu kompletní propagace chystaného projektu, nazvaného Golfová škola Petra Mrůzka.

Jedná se o DVD tutorial, který hráčům golfu usnadní pronikání do tajů této krásné hry. V brzké době se na pultech vybraných golfových obchodů objeví dva díly Golfové školy, a to Krátká hra a Pravidla a etiketa golfu.

Více informací o projektu, včetně možnosti objednávky, najdete zde: www.mildproduction.com/golfovaskolawww.mildproduction.com/golfovaskola

Golfová škola Petra Mrůzka


Golfová škola Petra Mrůzka vychází v produkci společností
GRANT-Produkce, MILD production a Perform.

Z deníku producentaZ deníku producenta
(PDF velikost 890 kB)

4.července 2006

Uspěli jsme v zahraničním výběrovém řízení

Studio Destiny uspělo ve výběrovém řízení na dodavatele Corporate Identity pro renomovanou konzultační firmu I3CAS se sídlem v Londýně, operující na Evropském a Americkém zbrojním trhu.

Výběrového řízení se zúčastnilo i několik velmi silných zahraničních firem. Vedení společnosti naši nabídku spolupráce zhodnotilo slovy:

„Naše volba dodavatele reklamních služeb byla jednoznačná, neboť Studio Destiny naprosto porozumělo potřebám naší firemní propagace a kompletně pokrývá naše potřeby ve všech oblastech reklamy. Kombinace portfolia služeb Studia s předloženými referenčními projekty a příjemnou cenou nás v rozhodnutí
přesvědčila."

Kristina Soukupová
Director I3CAS

1.července 2006

Druhý rok aplikace Volvo Masters Amateur

Volvo Masters Amateur

Studio Destiny vytvořilo pro společnost Volvo Auto Czech, s.r.o. spolehlivou aplikaci, která organizátorům prestižní světové golfové soutěže, Volvo Masters Amateur, pomáhá výrazně šetřit čas a finance.

Aplikace má za sebou již druhý ročník soutěže, ve které se prověřila její bezchybná funkčnost a spolehlivost.

ball

V období registrací do soutěže Volvo Masters Amateur je aplikace vystavena vysoké návštěvnosti, což vyžaduje velmi stabilní řešení. Aplikace, kterou dodalo Studio Destiny tento požadavek bezesporu splňuje.

Více o projektu čtěte zde:
odkazReference Volvo Masters Amateur

21.května 2006

Společnost HONMA ČR si zvolila Studio DESTINY

HONMA GOLF CO,.LTD

Přední výrobce špičkového golfového vybavení, společnost HONMA GOLF CO,.LTD ve výběrovém řízení zvolila Studio Destiny jako dodavatele kompletního firemního designu pro české zastoupení této značky.

V této době již začínáme vytvářet grafické návrhy nového vzhledu společnosti HONMA ČR, v souladu s corporate designem mateřské firmy HONMA GOLF CO,.LTD (externí odkazwww.honmagolf.co.jp) sídlící v Japonsku.

HONMA GOLF CO,.LTD

Projekt v sobě zahrnuje vytvoření tiskovin (prospekty, navštívenky, hlavičkové papíry, certifikáty apod.), velkoplošnou reklamu (billboardy, bannery) a v neposlední řadě též internetovou prezentaci, která bude spuštěna na adrese externí odkazwww.honma.cz.

ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.