DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

Magnetické fólie
Magnum MagneticsTM

Magnum MagneticsMagnum Magneticstm je výrobce magnetických fólií, které mají velmi dobré vlastnosti, jež ocení uživatelé odnimatelných reklamních polepů. (např. vozy TAXI)

Podrobnější informace o vlastnostech a kvalitách této fólie si přečtěte níže, v sekci "DETAILNÍ POPIS".

Vaše objednávky zasílejte na adresu: velkoobchod@destiny.cz
nebo volejte na číslo: +420 377 429 851

Magnum Magnetics
Označení:Magnum bílá a Magnum hnědá
Tloušťka:70 mikronů
Magnetická přilnavost:0,042 kg/m2
Síla pro přetržení:70,2 kg/cm2
Tvrdost:Shore D60
Šířka:60 cm
Návin:30 bm
Magnum Magnetics
  Cena za běžný metr
při množství do 1 role při množství 1 role a více
Bílá matná 490,- Kč/bm 460,- Kč/bm
Hnědá neupravená: 390,- Kč/bm 350,- Kč/bm
Uvedené ceny jsou bez DPH 20 %.
CENYDETAILNÍ POPIS

Popis vlastností folií Magnum Magnetics

Magnum Magnetics

Magnetická fólie Magnum MagneticsMagnum Magneticstm neobsahuje žádná změkčovadla a proto nemůže vyschnout a zkřehnout. Vyznačuje se vynikající rozměrovou stabilitou. Fólie je navržena tak, aby sloužila bez problémů dlouhodobě a s minimální údržbou.

Umožňuje použití v teplotním rozsahu od -40 C do 71 C, je odolná proti atmosférickým vlivům, jednoduše se opracovává a řeže, dá se laminovat, potisknout sítotiskem nebo ofsetovým tiskem a polepovat samolepícími fóliemi.

Magnetická fólie Magnum MagneticsMagnum Magneticstm je termoplastický, trvale magnetický výrobek, s vysoce intenzivním mnohapólovým magnetickým uspořádáním, určený k tomu, aby maximálně přilnul na většinu kovových povrchů. Metody umělé magnetizace naprosto vylučují možnost nezmagnetizovaných míst.

Magnetické vlastnosti

Polarizace má lineární průběh, rovnoběžný s hranou. Pro zajištění optimální přilnavosti jsou magnety umístěny na ploše bez vrstvy laminátu. Magnetické pole svinutého materiálu je uvnitř role.

ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.