DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

DESIGN A GRAFIKA

img

Kreativita

Hledáte dodavatele kreativních nápadů a grafického designu? Pokud ano, Studio Destiny vám v tomto směru má co nabídnout! Vneseme do zpracování vaší propagace dávku kreativity a vytvoříme reprezentativní a líbivé reklamní materiály, které vaší klientelu zaujmou.

img

Flexibilita

Studio Destiny se naprosto přizpůsobuje potřebám klientů a reaguje vždy velmi rychle na momentální požadavky. Smluvený termín pro dodání hotových projektů je pro tým Studia Destiny zavazující a vždy pracuje s maximálním nasazením.

Technické zpracování

Při tvorbě grafického designu neopomíná Studio Destiny ani korektní technické zpracování finální podoby projektů. Vždy najde ideální kombinaci mezi atraktivním designem a dodržení všech technických parametrů. Ať se jedná o náročné interní odkazinternetové projekty, tištěné materiály nebo zakázky z oblasti interní odkazreklamních služeb.

Corporate identity

Pomůžeme vám vytvořit originální a specifický vzhled pro vaší firmu přesně podle potřeb vašich produktů nebo nabízených služeb. Jednotná linka vzhledu produktů a služeb pomůže klientele lépe vnímat a identifikovat vaší značku před konkurencí! Dobrý Corporate Identity je základem budování pozice pro obchodní značku.

Sazba tiskovin

Veškeré DTP zpracování tištěných propagačních materiálů (katalogy, časopisy, plakáty a jiné...)

Realizace tisku

Připravené tiskoviny ve Studiu Destiny také profesionálně vytiskneme na ofsetových nebo digitálních strojích a doručíme přímo až k vám.

ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.