DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

REKLAMNÍ SLUŽBY

Zpracování reklamy

img

Připravujete reklamní kampaň pro vaší firmu? Hledáte vhodného dodavatele reklamních produktů a služeb? Pokud ano, Studio Destiny bude pro vás vhodným partnerem.

Dlouholetá praxe a široká know-how v tomto oboru dává Studiu Destiny náskok před konkurencí. Již od roku 1992 dodáváme klientům prvotřídní reklamní produkty. Jsme si totiž vědomi faktu, že reklama může být stoprocentně účinná pouze v případě, je-li její technické zpracování bezchybné.

Od tužky až po billboard

Tvorba kompletních reklamních kampaní vyžaduje široký záběr ve zpracování reklamy. Studio Destiny vám dodá reklamní produkty a služby v plném rozsahu. Od potištěné tužky logem vaší firmy, až po stavbu reklamního billboardu, světelné reklamy nebo reklamní malby na fasádu.

Reklamní kampaň přesně na míru vašim potřebám

img

Zpracujeme pro vaší firmu kompletní reklamní kampaň, přesně podle vašich potřeb. Grafické zpracování a vytvoření reklamních produktů, v jednotném stylu a souladu s vaším firemním image.

ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.